1162068
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, väska, "Saumur 30".

Monogramcanvas med detaljer och remmar i brunt skinn. Invändigt fodrad med brunt textil. Två separata fack, det ena med ett innerfack, det andra med två. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. Bredd 30 cm, höjd 23 cm, djup ca 15 cm.

Ställvis slitage. Förstärkningar. Smärre skinnskador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
3 900
367
413
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
17 jun 16:45
3 900 SEK
17 jun 16:45
3 750 SEK
17 jun 15:59
3 700 SEK
13 jun 21:20
3 500 SEK
13 jun 21:20
3 400 SEK