CÉLINE, set bestående av väska, bälte samt skor
Svart lackläder med guldfärgade beslag.
Skärp storlek 75.
Skor uppskattningsvis storlek 36-37.
Väska med justerbar axelrem. Invändigt fodrad med skinn. 6 fack, varav ett med dragkedja. 23 x 20 x 6 cm.
Slitage. Märken. Fläckar. Repor. Skor omsulade.