1162219
Christian Dior

CHRISTIAN DIOR, sjal, skärp & väska

Väska i logomönstrad canvas i brunt med skinndetaljer. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "Dior". 28 x 18 cm.
Skärp i logomönstrad canvas med spänne i metall. Total längd ca 90 cm (storlek 80 cm).
Sjal i ull med rikt mönster mot vinröd botten. Ca 120 x 120 cm.

Väska med omfattande slitage, skador.
Skärp och sjal med smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK