1162555
SKÅP Kina 1900-tal

Rektangulärt, front med dörrpar samt två lådor, lackerad kinesiserande dekor i guld mot röd fond, längd 90, bredd 45, höjd 87 cm

Bruksslitage. Repor. Saknar låsdel

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 jun 11:57
2 000 SEK
13 jun 11:55
1 100 SEK
11 jun 17:45
650 SEK
8 jun 19:51
300 SEK