Möbler Bord
1162748
KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1800-talets slut.

Målat och bronserat konsolbord med skuren dekor. Bredd 83,5, djup 42, höjd 76 cm.

Smärre skador, slitage och lagningar.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
6 000 SEK