1163016
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, väska "Eva".

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag i guldfärgad mässing. Löstagbar axelrem samt kedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (2010). Ca 25 x 13 x 4 cm.
Dustbag samt kartong medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V65
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 600
620
699
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
10
18 jun 17:38
6 600 SEK
15 jun 9:03
6 400 SEK
10
15 jun 0:04
6 200 SEK
13 jun 21:06
6 000 SEK
10
13 jun 21:04
5 800 SEK