1163230
Chanel
(Född 1910)

CHANEL, RESVÄSKA.

Boston bag i svart caviar-läder med fodret i svart läder. Två innerfickor med dragkedja. Detaljer i gulmetall. Avtagbar adresstag samt axelrem i läder. Lås utan nyckel. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad (år 1991-94).
Bredd 50 cm, höjd 30 cm.

Smärre slitage.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Slutpris
1 100
11 700
1 239
Utropspris
1 600 EUR
Budhistorik (8 bud)
15 jun 18:57
1 100 EUR
15 jun 18:52
1 050 EUR
9 jun 23:14
1 000 EUR
9 jun 21:04
420 EUR
9 jun 20:39
400 EUR