Design Övrigt
1163319
Lisa Larson
(Född 1931)

LISA LARSON, mask, stengods, K-studion Gustavsberg, signerad, 1900-talets andra hälft.

Delvis guldglaserad. Signerad Lisa L. K-studion Gustavsberg SWEDEN. 21,5 x 17 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 13 timmar
2 500
235
265
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
26 jun 16:24
2 500 SEK