1163554
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, väska, "Sac Bandouliere", 1970-tal.

Monogramcanvas med detaljer av läder. Invändigt fodrad med skinn, tre innerfack. Ställbar axelrem. 35 x 23 x 7 cm.

Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V66
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 800
263
297
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 jun 15:28
2 800 SEK
17 jun 17:02
2 000 SEK
16 jun 14:45
1 700 SEK
16 jun 9:19
1 600 SEK
13 jun 13:40
1 500 SEK