1163555
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, "Keepall Epi 45"

Weekendbag i svart epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Dubbeldragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france" samt numrerad (1989)
Bredd 45 cm, höjd 28 cm

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V66
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 200
588
662
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
16 jul 17:21
6 200 SEK
16 jul 17:20
6 000 SEK
16 jul 17:20
5 910 SEK
15 jul 13:53
5 700 SEK
14 jul 21:38
5 500 SEK