Bestående av matbord och 4 stolar, målade och bronserade. Bordets längd (70+70+55+55) totalt 250, bredd 100, höjd 74 cm. Stolarnas sitthöjd 50, höjd 86 cm vardera.
Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.