Konst Modern svensk konst
1164891
Ivan Jordell
(1901-1965)
Ivan jordell, olja på pannå, signerad

IVAN JORDELL, olja på pannå, signerad.

"Man i grön". 46,5 x 38,5 cm.

Ytsmuts. Obetydlig repa.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK