AXEL FRIDELL, etsning och torrnål, signerad A. Fridell, 1932.
"Solliden", 1932. Etat II´. Plåtstorlek 37,9 x 24,7 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Något vågigt papper.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10