MÖBELGRUPP, 5 delar, Louis XVI-stil, 1900-talets början.

Bestående av en soffa, två fåtöljer och två stolar. Förgylld och bronserad. Snidad dekor. Stoppad rygg och sits. Soffans längd 124, sitthöjd 38 cm.

Förgyllning/bronsering med bortfall och slitage. Tyget med slitage och fläckar.

Utropspris
5 000 SEK