Fanerat med valnöt, zebrano mfl träslag, rektangulär skiva på kopplad fot, längd 120, bredd 46, höjd ca 78,5 cm
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10