Stämplat 750, med svensk importstämpel. Briljantslipade diamanter totalt 2,13 ct enligt gravyr. Ca Wesselton, Top Crystal/Vs-si. Längd 44 cm. Vikt 26 gram. Med etui.
Smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.