1166428
FAT, tenn, Sverige, troligen 1700-talets andra hälft.
Fat, tenn, sverige, troligen 1700 talets andra hälft

Runt tennfat. Otydliga stämplar. Diameter 40,5 cm.

Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK