1167294
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "epi cartouchiere mm"

LOUIS VUITTON, väska, "Epi Cartouchiere MM"

Crossbodyväska i cognacsfärgat epiläder med "LOUIS VUITTON"-märkta detaljer i guldfärgad mässing. Axelremmens längd justerbar.
Två fack.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Bredd 22 cm, höjd 19 cm, djup 8 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK