Konst Modern svensk konst
1168092
KG Nilson
(Född 1942)
Kg nilson, blandteknik på granit signerad och daterad 1990

KG NILSON, blandteknik på granit signerad och daterad 1990

"Timglasen", 49 x 49 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK