MÖBLEMANG, 10 delar, kring år 1920.

Mässingsbeslag, fast, stoppad klädsel.
Soffans längd 128 cm, sitthöjd 46 cm, totalhöjd 95 cm.
Bord, längd 90 cm, bredd 58 cm, höjd 73 cm.
Ett par karmstolar, sitthöjd 44 cm, bredd 60 cm, totalhöjd 95 cm.
6 stolar, sitthöjd ca 45 cm.

Slitage, färgbortfall. Repor. Märken. Enstaka dekordelar saknas. Bordsytan med slitage och fläckar, blekta partier. Senare klädsel.

Utropspris
500 EUR