LOUIS VUITTON, weekendbag "Keepall Epi 60"
Keepall i rött epiläder med detaljer i "LV" och "LOUIS VUITTON" -märkt guldfärgad mässing. En ytterficka.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Adresstag medföljer.
Höjd 33, bredd 27, längd 62 cm.
Ställvis slitage. Repor. Märken.