Monogrammönstrad väska med detaljer i läder. Gudfärgat spänne. Ställbar axelrem. Invändigt två fack, varav ett med dragkedja. Bredd 26 cm, höjd 22 cm, djup 8 cm.
Ställvis slitage. Skador i foder.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.