Konst Contemporary
1168526
BENGT MALMQUIST, olja på duk, signerad a tergo, 67-68
Bengt malmquist, olja på duk, signerad a tergo, 67 68

Geometrisk komposition. 100x100 cm.

Oramad. Smärre fläckar.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
3 000 SEK