ANNE NILSSON, champagneglas, 13 st, "Clown", signerade, Orrefors.
Polykrom handmålad dekor. Etikettmärkta. Höjd 27 cm.
Helhetsintrycket är gott. Mynningsnagg på ett av glasen.