1169600
STOP och TEDOSA tenn, 1800-tal
Stop och tedosa tenn, 1800 tal

Stop Jonas Fryberg 1823. Höjd ca 18 - 20 cm.

Lagning. Bucklor. Åldersrelaterat slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
1 500 SEK