Möbler Bord
1169766
BORD, barockstil, 1900-/2000-tal.
2000 tal
2000 tal
2000 tal
2000 tal
2000 tal
2000 tal
2000 tal
2000 tal
2000 tal

Bronserat med dekor i relief, delvis genombruten. Infälld skiva av marmor. Kopplad benställning. Längd 160. Bredd 101. Höjd 84 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 200
674
744
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
10 aug 19:53
7 200 SEK
10 aug 19:52
7 000 SEK
10 aug 19:52
7 000 SEK
10 aug 19:52
6 800 SEK
10 aug 19:52
6 600 SEK