Konst Modern svensk konst
1170125
Bengt Nordenborg
(Född 1938)
Bengt nordenborg, olja på pannå, signerad

BENGT NORDENBORG, olja på pannå, signerad.

Ballongfärden. 123 x 101 cm.

Ytsmuts, smärre skrapmärken.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
10 700
1 000
1 106
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
12 sep 15:28
10 700 SEK
8
12 sep 15:28
10 200 SEK
12 sep 15:26
9 700 SEK
8
12 sep 15:26
9 500 SEK
8
12 sep 15:26
9 200 SEK