Diverse Övrigt
1170258
RYSKA GLAS 4 ST, Alexander III, Ryssland 1800-talets andra hälft.
Ryska glas 4 st, alexander iii, ryssland 1800 talets andra hälft

Höjd 12 cm.

Smärre slitage.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)50 476 0421

Slutpris
520
5 546
577
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (9 bud)
6 sep 16:25
520 EUR
6 sep 16:25
500 EUR
6 sep 16:24
440 EUR
6 sep 16:24
420 EUR
5 sep 18:59
400 EUR