GOLVVAS, nysilver, tidigt 1900-tal.

Vas med inskription, lös glasinsats. Längd 35, bredd 23, höjd 69 cm.

Slitage, smärre repor. Glasinsatsen med smärre kantnagg.

Utropspris
3 000 SEK