Diverse Övrigt
1170388
SKRIVSTÄLL, empire, 1800-talets början.
SkrivstÄll, empire, 1800 talets början

Fanerat med mahogny, beslag av förgylld brons. Diam 15, höjd inkl handtag 22 cm.

Delar saknas, två beslag på sidan senare, ringhandtag med lagning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31
Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK