Konst Grafik
1170393
Anders Zorn
(1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1911, signerad i blyerts

ANDERS ZORN, etsning, 1911, signerad i blyerts.

"Självporträtt 1911". P. 15,8 x 24,1 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad, fläckar.

Asplund 241, Hjert & Hjert 150.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
6 000 SEK