BARBIE, KEN och SKIPPER. 60-talets mitt. Med flertal kläder o accessoarer.

Barbie, nr 850, rödhårig bubblecut i originalkartong m metallställning. Ken, nr 750, originalkartong m metallställning. Skipper, blond,, metallställning. Barbie 10-12 kompletta outfits såsom Brudklänning, sommardress m hatt o väska, skridsko och tennis. Ken 3 outfits, bl.a smoking och uniform, lösa skor aoch strumpor. Skipper med flertal outfits. Resegarderob (Fashion Doll trailer), 33x40.

Helhetsintrycket är mycket gott. Åldersrelaterat slitage. Ej helt genomgånget.

Utropspris
3 000 SEK