Möbler Stolar
1171020
IKEA
Stolar, 4 st, "hallunda", ikea:s 1700 tals serie, 1900 talets slut

STOLAR, 4 st, "Hallunda", IKEA:s 1700-tals serie, 1900-talets slut.

Genombruten rygg, lös stoppad sits. Skuren dekor av bl a fleuroner, kopplad benställning. Brännmärkta. Sitthöjd ca 45 cm. Total höjd 97 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H62
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 800
448
496
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
20 aug 15:24
4 800 SEK
20 aug 15:24
4 600 SEK
20 aug 15:21
4 400 SEK
20 aug 15:21
4 200 SEK
20 aug 10:14
4 000 SEK