Diverse Övrigt
1171718
BOKSTÖD, 1 par, trä, art deco
BokstÖd, 1 par, trä, art deco
BokstÖd, 1 par, trä, art deco
BokstÖd, 1 par, trä, art deco
BokstÖd, 1 par, trä, art deco
BokstÖd, 1 par, trä, art deco
BokstÖd, 1 par, trä, art deco

Skurna i form av hästhuvud. Höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ett öra med nagg. Mindre repor

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Utropspris
250 EUR