Diverse Nysilver
1171719
LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, England omkring år 1900.
Ljusstakar, ett par, nysilver, england omkring år 1900

Kolonnformade. Reliefdekor av girlanger och rosetter, Kvadratiska fotplattor. Höjd 31cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Utropspris
250 EUR