1171913
Meissen
Meissen, vaser, 2 st, porslin, tyskland, 1900 tal

MEISSEN, vaser, 2 st, porslin, Tyskland, 1900-tal.

Handmålad dekor i blått av blommor. Höjd 24,5-29 cm.

Stor vas med fotringsnagg. Litenvas andrasortering.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L22
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 1 timme
800
75
83
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
14 sep 21:10
800 SEK
13 sep 18:15
700 SEK
11 sep 17:18
500 SEK
10 sep 19:55
300 SEK