MATSALSMÖBEL, 9 delar, 1900-talets andra hälft

Fanerade med masurbjörk. Sitsar av brunt läder. Sitthöjd 45 cm. Längd 170, djup 100, höjd 73. Två iläggskivor a 50 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK