Skåp fanerat med teak. Interning med hyllplan, låda, lampa och utfällbart skrivbord. Ihopfällt mått Bredd 82, djup 54, höjd 115 cm.
Smärre slitage. Fanerskador. Ej funktionstestad belysning, stickproppskontakt saknas. Lås saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10