Nils (Niclas) Hagelberg

(Sverige, 1767-1818)
Nils (Niclas) Hagelberg
(Sverige, 1767-1818)

NILSHAGELBERG, olja på duk, signerad.

Köksinteriör. 49 x 29,5 cm.

Dukskada, retuscher.

Utropspris
8 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17