1172734

Nils (Niclas) Hagelberg

(Sverige, 1767-1818)
Nilshagelberg, olja på duk, signerad.

NILSHAGELBERG, olja på duk, signerad.

Köksinteriör. 49 x 29,5 cm.

Dukskada, retuscher.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK