Möbler Bord
1172858
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagn, 1900 talets andra hälft

Stomme av mässing och betsat trä. Övre skivan av glas. Plats för tre flaskor. Längd 70, bredd 45, höjd 74 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Ett hjul skevt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK