Möbler Övrigt
1173033
KISTA, allmoge, Dalarna / Hälsingland, daterad 1858.
 hälsingland, daterad 1858
 hälsingland, daterad 1858
 hälsingland, daterad 1858
 hälsingland, daterad 1858
 hälsingland, daterad 1858
 hälsingland, daterad 1858
 hälsingland, daterad 1858

Målad dekor, invändigt med läddika. Längd 90, bredd 60, höjd 51 cm.

Slitage, torrsprickor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H37
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK