IVOR ABRAHAMS, färgserigrafier 4 st signerade och numrerad 181/250
"Oxford Gardens". Bladstorlek 38 x 27 cm. Tryckt av Advanced Graphics, London, med deras blindstämpel. Utgiven av Bernard Jacobson Ltd, London.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK