Sideboardet är fanerat med teak. Sju lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 148,5. Djup 46. Höjd 105 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10