Locket stämplat Erik Johansson Gävle 1879, fattning på horn stämplad Jakob S Lundberg Stockholm 1834, med inskription daterad 1835, höjd ca 31, längd ca 41 cm
Bruksslitage. Låghalt
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.