Möbler Bord
1173158
BORD, Swedish Mordern 1940-tal
Bord, swedish mordern 1940 tal

Teak, konturerad skiva på fyra kannelerade ben, längd 90, bredd 60, höjd 60 cm

Något slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
188
208
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 sep 21:11
2 000 SEK
11 sep 21:11
1 500 SEK
11 sep 21:02
400 SEK