Mörkbetsat trä, front med två dörrpar samt två mindre och fyra större lådor, längd 264, bredd 44, höjd 73 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10