1173550
LJUSSTAKAR, ett par, porslin. Meissen, 1800-tal.
Ljusstakar, ett par, porslin. meissen, 1800-tal.

Rokokostil, bemålad och förgylld dekor av blommor. Höjd 17 cm.

Slitage, halsen lagad. Smärre färgbortfall.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
4 000 SEK