Konst Klassisk svensk konst
1174339
Olle Hjortzberg
(1872-1959)
Olle hjortzberg, olja på duk, signerad.

OLLE HJORTZBERG, olja på duk, signerad.

Sydländskt landskap. 38 x 46 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
2 500
231
255
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 okt 18:08
2 500 SEK
1 okt 10:58
2 000 SEK
1 okt 10:54
1 600 SEK
30 sep 17:14
1 500 SEK
24 sep 18:56
1 000 SEK