Möbler Bord
1174747
MATBORD, 1900-talets slut. Tre iläggsskivor medföljer.
Matbord, 1900-talets slut. tre iläggsskivor medföljer.

Utdragbart matbord av betsad trä med tre iläggsskivor varav en med sarg. Utfällbara stödben. Två iläggsskivor av ek. Längd (60+60+50+50+50) totalt 270, bredd 120, höjd 75 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
1 800
166
183
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 okt 17:04
1 800 SEK
2 okt 20:08
1 200 SEK
2 okt 16:19
1 100 SEK
27 sep 23:05
1 000 SEK