1175530
LJUSSTAKAR, ett par, barockstil, 1900-tal.
Ljusstakar, ett par, barockstil, 1900-tal.

Ljusstakar av mässing med lösa ljusmanschetter. Höjd 30 cm vardera.

Slitage, manschetterna med lödningar, en med bristning.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
3 000 SEK